daugiau informacijos:
biuro@borowka.pl
Uogų augalų darželis
Uogų augalų darželis
Uogų augalų darželis
Uogų augalų darželis
Uogų augalų darželis
Uogų augalų darželis
Uogų augalų darželis
Uogų augalų darželis
Uogų augalų darželis
Uogų augalų darželis
Uogų augalų darželis
Uogų augalų darželis
Uogų augalų darželis

Złota Jagoda Uogų augalų darželis: aukštas mėlynių mėlynės Vaccinium mažai spanguolių - Lenkija

Mes norėtume Jums pristatyti mūsų darželio pasiūlymą, kuriame aptariama uogų augalų gamyba. Pagrindinis vaikų darželio produktas yra aukštas (amerikietiškas) mėlynas, iš „Vaccinium“ tipo gaminame ir mėlynių, didelių spanguolių ir mėlynių spanguolių. Iš kitų uogų: kamchatka uogų, vynmedžių.

Dėl darbo su mėlynėmis patirties, mes galime pasiūlyti savo klientams kruopščiai atrinktus puikios kokybės krūmus, kuriuos galima įsigyti daugelyje veislių ir įvairaus amžiaus. Mūsų krūmai sukėlė daug vaisių plantacijų ir juos vertina ir sodininkai.Minkšta mėlynė

Mes siūlome aukštos kokybės sodinukus šiose veislėse: Earliblue, Spartan, Duke, Patriot, Sunrise, Bluejay, Bluecrop, Toro, Berkeley, Herbert, Bluegold, Brigitta, Chandler, Darrow, Lateblue.
Šiuos augalus galime pasiūlyti įvairiose amžiaus grupėse, o trejų metų krūmai yra maždaug 0,7 m aukščio. jie yra 3 l talpos. Vieno daigo didmeninė kaina yra 2,30 EUR.
Dvejų metų krūmų aukštis yra apie 0,4 m, jie yra įdedami į 1,5 l arba 2l puodus. Didmeninė kaina 1 vienas sodinukas 1,5 EURDidelis spanguolių

Piligrimas, dvejų metų kirtimai 0,75 l talpos. Pote yra trys įsišakniję augalai. 1 kirtimo didmeninė kaina 1,0 EUR.

Visi sodinukai mūsų vaikų darželyje prieinama Valstybinė augalų sveikatos ir sėklų inspekcijos tarnyba. Turime visus reikiamus leidimus išduoti sertifikatus tiek vidaus rinkoje, tiek užsienyje parduodamų įrenginių kokybė.

Mes siūlome savo klientams visišką pagalbą ir pagalbą pirkdami su mumis patarimai, kaip steigti ir eksploatuoti daugelį metų praktikuojančių plantacijų.

Kainų buvimas atskiruose elementuose neatspindi dabartinio prieinamumo prekyboje, yra tik informacija apie mūsų gamybos pajėgumus. Kiekvieną kartą prašome susisiekti su mumis, kad gautumėte naujausią informaciją apie galimybes atskirų asortimento prekių pirkimas.


Kodėl mėlynių?
Borówka yra labai populiarus tarp augintojų ir vartotojų dėl skanių, patrauklių uogų. Krūmai gali būti auginami mineraliniuose ir organiniuose dirvožemiuose. Mėlynių plantacija gali būti gera idėja, kaip papildomų pajamų šaltinis mažiems augintojams arba kaip pagrindas didesnio ūkio veikimą.

Dirvožemio ir klimato reikalavimai
„Highbush“ mėlynė auga ant humuso, drėgno dirvožemio stipriai rūgštus - pH 3,8–4,5 (matuojamas KCl). Jis nepavyksta glaustų, šarminių ir sausų dirvožemių. Jei įmanoma, jis mėgsta šiltas, saulėtas vietas apsaugoti nuo vėjo (gyvatvorių), krūmai, priklausomai nuo veislės, toleruoja šalčius nuo -25 iki -34 ° C.

Variacijos - darželio medžiaga
Tradiciškai mėlynių veislės skirstomos į ankstyvą, vidutinį ir vėlyvą. Pradinėje grupėje patartina: Patriot, Duke, Spartan. Vidutiniai: Bluecrop, Bluegold. Tarp vėlyvųjų galima išskirti Nelsona, Chandlera, Brigittę.

Mėlynių plantacija
Sodinimas gali būti sodinamas pavasarį taip pat rudenį. Rudenį pasodinti augalai (rugsėjo-spalio pradžioje) galės dar labiau padidinti šaknų rutulį. Savo ruožtu pavasario sodinimas vengia potencialo šalčio pažeidimas

Eilutės ir atstumai tarp krūmų turėtų būti atitinkamai užsidarę: 3–3,5 m eilučių ir 0,8–1,2 m tarp krūmų.

Borówka yra augalas, iš esmės apsidulkinantis, bet gerai sodinti 2 veisles - sodrinimas - geresnės kokybės vaisiai

Vaisių derlius
Mėlynių veislės brandinamos nuo liepos pradžios iki rugsėjo pabaigos, vidutiniškai iš vienos veislės, vaisiai nuimami 2-4 savaites. Vaisiai subrendsta nevienodai ir todėl jie yra renkami 3-4 kartus per kelias dienas. Vaisius galima laikyti įprastoje šaltoje patalpoje kelias dienas.

Daugiau informacijos Esate mūsų svetainėje adresu: www.borowka.pl

Nuotraukų galerija

Kontaktinė informacija

Realizacja: aktru.pl autor portalu polagro.ru
Top.Mail.Ru
Top.Mail.Ru